Dom piętrowy

Dom piętrowy

Dom tani w budowie i szybki w realizacji. Jego prosta forma z dwuspadowym dachem sprawia, że doskonale wpisze się w otoczenie terenów miejskich, podmiejskich oraz wiejskich. Ze względu na swoje wymiary można ulokować go na stosunkowo niewielkiej działce.

Projekt domu posiada jednostanowiskowy garaż w bryle budynku. Z tyłu znajduje się taras, delikatnie osłonięty stylową, drewnianą pergolą. Tworzy ona przyjemną atmosferę w słoneczne dni, zapewnia komfort podczas wspólnego grillowania i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

W strefie dziennej, na parterze budynku znajduje się funkcjonalna kuchnia oraz przestronny salon z kominkiem. Kominek posiada automatyczny system rozpalania i dozowania paliwa, który umożliwia ogrzanie całego domu. Przestrzeń parteru stanowi także wiatrołap, niewielka łazienka i dodatkowy pokój, który w zależności od potrzeb może pełnić funkcję sypialni, gabinetu lub pokoju dla gości.

W środkowej części domu znajduje się hol, skąd prowadzi klatka schodowa na poddasze.

Poddasze stanowi typową strefę nocną, miejsce spokoju i ciszy. W jego skład wchodzi łazienka, 3 sypialnie oraz oddzielna garderoba.

Jasna kolorystyka elewacji, ocieplona elementami dekoracyjnymi w kolorze naturalnego drewna –nadaje budynkowi wyjątkowego charakteru.

Info

Share