Dom parterowy

Dom parterowy

Przestronny i wygodny dom parterowy, wykonany w technologii murowanej. Przeznaczony jest dla osób chcących wyróżnić się na tle bardziej klasycznej architektury.

Budynek zwraca uwagę niezwykle przemyślanym układem wnętrza. Zastosowano w nim wyraźny podział na strefy. Po wejściu do środka znajdziemy się w sporym wiatrołapie, który od razu wprowadza do przestronnego salonu z jadalnią. W salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Duża, otwarta kuchnia sąsiaduje z praktyczną spiżarką, umożliwiając przechowywanie przetworów i zapasów żywności.

W drugiej części domu zaplanowano strefę nocną. Znajdują się tutaj dwa pokoje oraz sypialnia małżeńska wraz z garderobą, dzięki której otrzymamy dodatkowe miejsce na przechowywanie ubrań. Większa rodzina z pewnością doceni fakt, że dom posiada dwie w pełni funkcjonalne łazienki.

W domu zaprojektowano także część garażowo-gospodarczą. Znajduje się w niej kotłownia ze składem opału, pralnia oraz duży, dwustanowiskowy garaż.

Taras z tyłu domu daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi.

Bryła domu pokryta jest łagodnym, wielospadowym dachem. Całość dopełniają duże przeszklenia okien i drzwi balkonowych, wprowadzając wiele naturalnego światła o każdej porze roku. Kolorystyka elewacji została wykończona okładzinami kamiennymi i drewnianymi, które doskonale integrują budynek z otaczającym terenem.

Info

Share